Narzędziownia – serce BIS-PAK

Współczesna branża opakowań wymaga nieustannego i dynamicznego wdrażania innowacji, które pomagają sprostać nowym wyzwaniom i oczekiwaniom klientów. Dlatego też jesteśmy dumni, że sercem naszej firmy jest narzędziownia, która pozwala nam samodzielnie wykonywać wysokiej jakości formy wtryskowe.

Opakowania dostosowane do potrzeb klientów
W naszej narzędziowni skupiamy się na produkcji form wtryskowych, które są niezbędne do produkcji opakowań polipropylenowych. Pracujemy na własnych projektach oraz na tych, które powstają po konsultacji z klientami i są w pełni dopasowane do ich potrzeb. Obsługujemy przetwórstwo rolno-spożywcze na terenie Polski oraz wielu innych krajów europejskich.

Gwarancja jakości
Dzięki doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie zapewnić doskonałą precyzję i dbałość w każdym, nawet najmniejszym detalu. Nasza narzędziownia to wyjątkowe miejsce, gdzie pomysły na opakowania nabierają realnego kształtu, a jakość zawsze jest stawiana na pierwszym miejscu.

POPROŚ O WYCENĘ

Poznaj nasze możliwości i koszty współpracy

Chciałbyś uzyskać wycenę dla swojego produktu?

Dzięki naszemu doświadczeniu, jakości produktów oraz konkurencyjnym cenom jesteśmy pewni, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Kontakt