Jakość potwierdzona certyfikatami

Trwałe i bezpieczne opakowania
Nasze opakowania polipropylenowe to gwarancja bezpieczeństwa dla Twojej żywności. Nie tylko doskonale zabezpieczają produkty spożywcze, ale także są niezwykle trwałe, dzięki czemu można śmiało myć je w zmywarce i cieszyć się ich trwałością przez długi czas.

Nasze certyfikaty
Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających wysoką jakość naszych produktów oraz standardy, jakimi kierujemy się w naszej działalności. Dzięki nim klienci mają pewność, że kupują produkty spełniające wymagania branżowe i są w pełni bezpieczne.

Jednym z najważniejszych certyfikatów, którymi możemy się pochwalić, jest certyfikat ISO 22000:2018. Norma ta łączy istniejący system HACCP z dobrymi praktykami (GMP/GHP) oraz standardami ISO 9001. Podstawowym zadaniem systemu ISO 22000 jest zapewnienie, że w całym łańcuchu żywnościowym (począwszy od zakupu surowca, transport, produkcję gotowego wyrobu, aż po konsumenta) nie wystąpią słabe ogniwa, w których może dojść do zagrożenia bezpieczeństwa żywności.

POPROŚ O WYCENĘ

Poznaj nasze możliwości i koszty współpracy

Chciałbyś uzyskać wycenę dla swojego produktu?

Dzięki naszemu doświadczeniu, jakości produktów oraz konkurencyjnym cenom jesteśmy pewni, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Kontakt