Diamenty Forbesa 2023

Z dumą ogłaszamy, że zostaliśmy uhonorowani prestiżowym wyróżnieniem Diamenty Forbesa 2023.
To wyjątkowe wyróżnienie jest przyznawane firmom, które wykazują się nie tylko znakomitymi wynikami finansowymi, ale także doskonałą wiarygodnością i stabilnością w działalności.

Czym są Diamenty Forbesa?
Metodologia oceny, opracowana przez Wywiadownię Dun & Bradstreet Sp. z o.o., opiera się na kilku kluczowych kryteriach. Firmy kwalifikujące się do Diamentów Forbesa muszą być rentowne, mieć wysoką płynność bieżącą oraz nie zalegać z płatnościami. Ponadto wartość kapitałów własnych oraz osiągnięte przychody ze sprzedaży muszą spełniać konkretne wymagania, z przychodami na poziomie co najmniej 5 milionów złotych w ciągu ostatniego roku.

Nasz sukces
Spełniliśmy te wyjątkowo rygorystyczne kryteria, co dowodzi nie tylko wysokiej jakości usług, ale także zdolności do utrzymania stabilnego i zyskownego rozwoju. Jednak to nie wszystko. Warto podkreślić, że zostaliśmy docenieni za naszą wyjątkową wartość, którą tworzy wewnętrzne know-how oraz zaangażowanie w inwestycje i rozwój, co przyczynia się do długoterminowego sukcesu. Diamenty Forbesa 2023 to ekskluzywne grono przedsiębiorstw, które osiągnęły najwyższe standardy w dziedzinie wiarygodności i wyników finansowych. Jesteśmy dumni z tego osiągnięcia. Dziękujemy naszym klientom i partnerom za wsparcie oraz zaufanie, którymi nas obdarzyli. To dla nas ogromna motywacja do kontynuowania naszej misji i dostarczania najlepszych usług.

POPROŚ O WYCENĘ

Poznaj nasze możliwości i koszty współpracy

Chciałbyś uzyskać wycenę dla swojego produktu?

Dzięki naszemu doświadczeniu, jakości produktów oraz konkurencyjnym cenom jesteśmy pewni, że znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Kontakt